Контакти

Шановні мої друзі, вітаю вас на сторінках мого блогу АБЕТКАland. Цей освітній портал створено спеціально для вас – турботливих батьків, вихователів – новаторів дитячих садочків, вчителів початкових шкіл, вчителів-предметників та всіх, хто цікавиться вихованням чи має відношення до навчального процесу.

На його сторінках ви знайдете безліч матеріалів до уроків, для натхнення та для друку – розмальовки, прописи, навчальні карточки, плакати з абеткою та цифрами, матеріали за навчальними методиками тощо. Все це для навчання маленьких розумників і колекція буде постійно поновлюватись.

І давайте познайомимось!

Мене звати Юлія Бережко. Я народилась та мешкаю в м.Суми, цікавлюсь графічним дизайном і маю безліч інших захоплень. Та в першу чергу я – МАМА!

Так, я розумію особливості педагогічного процесу (бо за першою освітою я вчитель). Та я вважаю, що не треба мати за плечима 5 років вишу, а найголовніше, то бажання вчити й паралельно саморозвиватися. Бо саме діти часто дають цікаві нові ідеї, піднімають глобальні питання і, а я це найбільше обожнюю, мають мільйон питань “Чому?” та ще більше різних оригінальних відповідей.

На даний момент всі матеріали доступні кожному безкоштовно та без реєстрацій, та подальша доля залежить тільки від вас, мої любі читачі. Не мовчіть, обговорюйте, коментуйте, давайте свої ідеї чи запитуйте необхідне, бо так я бачитиму, що моя праця не марна. Тож все у ваших руках!

За всіма питаннями та пропозиціями пишіть у коментарях на сторінках сайту. Також можете написати мені на пошту yuliiaberezhko@gmail.com або приватним повідомленням у Facebook.

З повагою, Юлія Бережко – засновник та редактор abetkaland.in.ua