Отримати сертифікат

Проект АБЕТКАland пропонує отримати безкоштовний сертифікат за публікацію авторського матеріалу!

Навіщо мені це?

  1. Ви надасте велику допомогу з викладання свого предмета тисячам педагогів україномовного інтернету;
  2. Якщо Ваші розробки цікаві й ексклюзивні, вони швидко стануть популярними серед користувачів мережі, Ви придбаєте авторитет і популярність;
  3. Це найкраща мотивація до самореалізації і створення нових проектів;
  4. Ви отримаєте абсолютно безкоштовно свідоцтво про свою публікацію із вказанням посилання на ваш матеріал.

Що потрібно, щоб мій матеріал був опублікований?

Все дуже просто, достатньо мати свій АВТОРСЬКИЙ матеріал та заповнити форму (давайте докладну інформацію, особливо про Ваш заклад, місто, вашу посаду, бо це ті дані, які будуть вписані в сертифікат), і Ваша розробка буде опублікована в потрібному розділі сайту. Щоб отримати сертифікат, який підтверджує Вашу публікацію на сайті АБЕТКАland, пройдіть кілька простих кроків:

  1. Надішліть власний авторський матеріал заповнивши форму нижче.
  2. Після перевірки та публікації Вашого матеріалу сертифікат прийде на Вашу електронну пошту та з’явиться на сайті у відповідному розділі.
  3. Сертифікат електронний, безкоштовний, формат А4, JPEG (для самостійного друку).

Які матеріали приймаються?

Це можуть бути статті, файли до уроків, презентації з Вашого предмету, розробки уроків, методичні матеріали, відеоуроки, які можуть надати неоціненну допомогу при проведенні занять іншим вчителям.

Ви впевнені, що ваш матеріал не порушує авторські права і НІКОЛИ не був опублікований в мережі.

Матеріал естетично оформлено, без граматичних, орфографічних помилок. Приймаються лише україномовні матеріали (виняток для розробок з іноземних мов – англійська, німецька, польська, іспанська тощо). Якщо в розробці використано безкоштовні друковані матеріали з сайту АБЕТКАland, то вкажіть назву – я додам в публікацію посилання.

Авторськими правами на розміщений матеріал володіє автор, який також несе відповідальність за достовірність та якість викладеного матеріалу.

Зверніть увагу!

Матеріали приймаються через форму нижче. Файли формату doc, docx, ppt, pptx, mp4, rar (архів), zip (архів). Ви можете надіслати 1 основний файл до 30 МБ за 1 раз та 1 додатковий (наприклад, презентацію до конспекту). Якщо матеріал включає декілька документів (конспект, відео та презентацію або файли великого розміру) – заархівуйте в 1 файл zip або rar чи відправте на abetkaland2018@gmail.com.

Адміністрація сайту може не розмістити Ваш матеріал, якщо він не відповідає вимогам, викладеним вище (ви отримаєте лист на пошту про редагування або відмову в публікації). Час розміщення матеріалів до 14 днів і після розміщення Вам буде надіслано посилання на матеріал та сертифікат в електронному вигляді.

Надсилаючи свої матеріали, Ви погоджуєтесь із всіма вище переліченими правилами. Якщо виникають проблеми із формою, скористайтесь електронною адресою, вказавши усі потрібні дані: abetkaland2018@gmail.com.

Додати файл (до 30 Мb):


Якщо протягом 10 днів Ваша публікація не з’явилась на сторінках проекту і Ви не отримували листа про редагування – це означає тільки те, що матеріал не отримано (завеликий розмір, невірно вказано ел.пошту, матеріал потрапив у спам (зазвичай трапляється із поштовими скриньками із доменом .ru) тощо), надішліть повторно одразу на пошту вказану вище.