Умови використання

Друзі, дякую, що зацікавились моєю роботою. Я докладаю багато часу і зусиль на створення матеріалів для друку і сподіваюсь, що ви задоволені, а ваші дітки навчаються весело й з бажанням!

Завантажуючи безкоштовні матеріали сайту АБЕТКА: abetkaland.in.ua, ви погоджуєтеся з наступними умовами використання:

Всі матеріали сайту створено для особистого некомерційного використання. Ви не можете встановлювати права, продавати, обмінювати, передавати, поширювати або редагувати матеріали будь-яким чином.

Що дозволено робити:

  • Друкувати завантажені файли стільки разів, скільки вам подобається, але тільки для власного використання.
  • Використовувати роздруківки з сайту в заняттях для інших (дитячі гуртки, садочки, школи тощо). Це допускається лише в роздрукованому вигляді продукту і для некомерційних цілей.
  • Обмінюватись ідеями занять з використанням друкованих проектів за матеріалами сайту або посилатися на сайт. Будь ласка, тег #abetkaland.

Що вам не дозволено робити:

  • Перепродавати або комерційно поширювати матеріали сайту abetkaland.in.ua будь-яким чином в цифровому чи друкованому вигляді.
  • Поширювати вже завантажені вами JPEG, PDF чи PSD файли будь-яким іншим способом, наприклад, на сайті, в блозі, соціальних мережах, засобах масової інформації, сервісах файлового обміну, USB, CD, DVD тощо.
  • Змінювати наші матеріали або використовувати будь-які їх частини, щоб створити новий дизайн. Не допускається додавати інший логотип до завантажених файлів.
  • Видаляти авторські права, що зазначені на шаблонах для друку неприпустимо!

Якщо ви хочете, показати мій контент на вашому власному сайті чи в соціальних мережах, ви можете використовувати до 3-х зображень в проекті з обов’язковим активним посиланням на першоджерело.

Якщо у вас є питання стосовно роботи сайту чи наших матеріалів, будь ласка, зв’яжіться зі мною у Facebook. Дякую!