7 порад як розсадити учнів за партами

Вам також має сподобатись...

7 Відповідей

 1. Анна сказав:

  Добрый день.Из своего опыта,я всетаки,считаю,что имеет значение и скем и за какой партой сидит ребенок.Мой сын седел за 4-5 иногда3-ей партой и это влияло на его успеваемость,он не мог сосредоточиться,внимание было рассеянное,т.к. перед ним сидели ученики которые отвлекали его внимание.Как только пересадили его на первую- вторую парту -появился сдвиг в успеваемости,повысились оценки,начал сам поднимать руку и ребенок приходил домой в приподнятом настроении.А когда его пересадили обратно,на задние парты,все постепенно начало снижаться,опять появилась невнимательность,плохие оценки ,а с ними плохое настроение Все дети разные и на всех это влияет по разному,но обращать на это внимание нужно ,в нашем случае ,место за партой, существенно меняет дело.

  • Yuliia Berezhko сказав:

   Дякую за думку, насправді для цього і необхідно враховувати темперамент учнів (пункт 3), можливо змінювати учнівські пари протягом року, щоб досягти найкращого результату (справді успіху в навчанні складно досягти, коли не відчуваєш комфорту за партою – через сусіда, віддаленість тощо, але величезна доля успіху все ж таки – це методика роботи вчителя з класом, коли задіяні всі діти.

 2. Ніна сказав:

  Дуже хочеться розсадити дітей у групи. Тоді зникає остання парта, якої бояться батьки. Але складність у тому, що у багатьох дітей проблеми із зором. Їм зручно сидіти прямо і мати найближчий доступ до джерел інформації. Також проблеми із хребтом є у дітей, які тільки приходять у школу. Хочеться вирішити все правильно з максимальною користю для наших діток. Всім нам успіху!

  • Світлана сказав:

   Якщо розсадити дітей у групи, як у садочку, то точно будуть проблеми зі спиною.

 3. Марина сказав:

  Добрий день,моя дитина 1-2класс сидить на останній парті.Знайти спільну мову з вчителем неможливо.На питаття:”Чі можете мою дитину пересадити на першу,другу парту за два роки”Відповідь:”Буде довідка про поганий зір!-пересадимо……….Підскажіть що робити,куди звернутися???????????????Дитина нехоче іти до школи,плаче…………

 4. Сергій сказав:

  Поки що не буду називати школу, це Херсонська область (район). Перші парти займають діти тих, хто при владі, род.комітет сільрада та т.п. На питання чому діти постійно так розсаджені у вчителів є відповідь “падбераем па росту, кто павыше тот с зади, кто паниже с переди”. Подивишся, а воно зовсім навпаки словам вчителів. Процвітає лизоблюдство во всій своїй “красі”. Тих же діток що шишки, завжди аж за вуха тягнуть на різні виступи й конкурси та обходять діток з простих сімей. Законом нічого не кріпиться. Хто як хоче, так і … А у Вас є таке лизоблюдство?

  • Yuliia Berezhko сказав:

   Насправді так не має бути і це питання до адміністрації закладу в першу чергу. В нас такого немає. А розсаджувати “по росту”! – це взагалі відійшло в минуле; школи змінюються, дошка має перестати бути “центром класу”, мають бути враховані медичні показання та темпераменти учнів. Їм має бути комфортно в класі! Я за те, щоб діти змінювали місце протягом року. Не має бути “поганого місця” в класній кімнаті, всі чимось особливі. Дуже сподіваюсь, що у Вашій школі все ж таки відбудуться зміни!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *