7 порад як розсадити учнів за партами

Вам також має сподобатись...

5 Відповідей

 1. Анна сказав:

  Добрый день.Из своего опыта,я всетаки,считаю,что имеет значение и скем и за какой партой сидит ребенок.Мой сын седел за 4-5 иногда3-ей партой и это влияло на его успеваемость,он не мог сосредоточиться,внимание было рассеянное,т.к. перед ним сидели ученики которые отвлекали его внимание.Как только пересадили его на первую- вторую парту -появился сдвиг в успеваемости,повысились оценки,начал сам поднимать руку и ребенок приходил домой в приподнятом настроении.А когда его пересадили обратно,на задние парты,все постепенно начало снижаться,опять появилась невнимательность,плохие оценки ,а с ними плохое настроение Все дети разные и на всех это влияет по разному,но обращать на это внимание нужно ,в нашем случае ,место за партой, существенно меняет дело.

  • Yuliia Berezhko сказав:

   Дякую за думку, насправді для цього і необхідно враховувати темперамент учнів (пункт 3), можливо змінювати учнівські пари протягом року, щоб досягти найкращого результату (справді успіху в навчанні складно досягти, коли не відчуваєш комфорту за партою – через сусіда, віддаленість тощо, але величезна доля успіху все ж таки – це методика роботи вчителя з класом, коли задіяні всі діти.

 2. Ніна сказав:

  Дуже хочеться розсадити дітей у групи. Тоді зникає остання парта, якої бояться батьки. Але складність у тому, що у багатьох дітей проблеми із зором. Їм зручно сидіти прямо і мати найближчий доступ до джерел інформації. Також проблеми із хребтом є у дітей, які тільки приходять у школу. Хочеться вирішити все правильно з максимальною користю для наших діток. Всім нам успіху!

  • Світлана сказав:

   Якщо розсадити дітей у групи, як у садочку, то точно будуть проблеми зі спиною.

 3. Марина сказав:

  Добрий день,моя дитина 1-2класс сидить на останній парті.Знайти спільну мову з вчителем неможливо.На питаття:”Чі можете мою дитину пересадити на першу,другу парту за два роки”Відповідь:”Буде довідка про поганий зір!-пересадимо……….Підскажіть що робити,куди звернутися???????????????Дитина нехоче іти до школи,плаче…………

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *